برچسبی زیبا برای شخصی سازی لوح های فشرده
لیبل cd
برچسب بدون روکش جهت مصارف خاص
لیبل یووی
برچسب سلفون دار جهت استحکام و زیبایی بیشتر
لیبل سلفون براق
برچسب شفاف جهت استفاده در صنایع و سازمانهاو...
لیبل شیشه ای
لیبل یووی فیلتر دار برای مصارف آزاد
لیبل فیلتر دار
لیبل بدون روکش
لیبل شیشه ای ناخوانا
در بسته بندی محصولات غذایی، دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع تولیدی و تبلیغاتی کاربرد دارد
لیبل سلفون مات
لیبل سلفون مات طلاکوب
لیبل متالایز
لیبل بدون روکش طلاکوب
لیبل سلفون براق طلاکوب
برچسب ( لیبل )

برچسب(لیبل)از جمله محصولات تبلیغاتی هستند که می توانند به هر عنوان و هر سایزی چاپ شوند ، از سایز های بسیار کوچک 2*2 تا لیبل های بزرگ قابل نصب بر روی شیشه مغازه ها به به ان چاپ استیکر و یا وینیل می گویند، لیبل ها بدون نیاز به چسب بر روی سطوح می چسبند، به عنوان مثال بر روی بطری های آب و بطری های شامپو یا مایع ظرفشویی، لیبل ها مقاومت های متفاوتی دارند، برخی از لیبل ها ضد آب هستند و برخی از آن کاغذی و ضد آب نیستند و برخی از آن ها نیز به صورت گچی با متریال خاص چاپ می شوند مانند برچسب اموال که با کندن آن تکه تکه می شوند و خرد می شوند.  لیبل به کاغذی پشت چسبدار که معمولا با متریال مختلفی مانند کاغذهای گلاسه که ضد آب نمی باشد و متریال پی وی سی که به لیبل ضد آب معروف می باشد و یا لیبل شیشه ای قابل چاپ است، لیبل ها معمولا حاوی اطلاعات محصول هستند و روی محصول نصب می شوند، طراحی لیبل بسیار مهم و تاثیر گذار است چرا که ویترین یک محصول در وهله ی اول لیبل آن است، محصولات زمانی که در فروشگاه چیده می شوند در وهله ی اول مشتریان توسط طراحی آن جذب می شود و در مرحله دوم چاپ لیبل بسیار مهم است، زمانی که لیبل چاپی شما روی محصولاتتان قرار می گیرد نحوه ی چاپ و کاغذ چاپ آن نشان دهنده ی کیفیت محصول شماست.

دسته بندی لیبل ها

باتوجه به بسته بندی محصولات لیبل ها به انواع زیر تقسیم می شوند

1-لیبل پی وی سی (PVC Label)

برچسب پی وی سی دارای دو مدل مات و براق می باشد.برچسب پی وی سی دارای حالتی پلاستکی است که تا 80 درجه سانتیگراد دما را تحمل میکند. این لیبل در برابر عوامل محیطی از قبیل  باران و گرمای آفتاب مقاوم می باشند این نوع لیبل ها در بخش های لوازم خودرو و خانگی و داروسازی کاربرد زیاد دارد.از این دسته لیبل میتوان لیبل شیشه ای خوانا و لیبل شیشه ای ناخوانا را نام برد

لیبل شیشه ای

2-لیبل حرارتی (thermal label)

این لیبل برای چاپ به ریبون نیاز ندارد و بدون استفاده از ریبون نیز چاپ صورت می پذیرد. اما نقطه ضعف این لیبل اینست که بعد از مدتی لیبل کم رنگ شده و از بین می رود.از انواع لیبل حرارتی می توان لیبل سلفون مات،لیبل سلفون براق، لیبل بدون روکش را نام برد.

لیبل سلفون مات

3-لیبل کاغذی (Paper Label)

این نوع لیبل از متداول ترین انواع لیبل موجود در بازار می باشد. لیبل کاغذی در رنگ های مختلف از جمله سفید، نارنجی، زرد و... تهیه می شود.
کاربرد اصلی این نوع لیبل در صنایع پوشاک و نساجی، غذایی، خشکبار، دارویی و... می باشد که بر روی بسته بندی کالا چسبانده می شود.

4-لیبل متال (metal label)

این لیبل ها از نوع آلیاژ فلز ساخته می شوند و دارای مقاومت زیاد از نظر کشیدگی می باشند و همچنین در دمای بین منفی 40 درجه سانتیگراد و مثبت 220 درجه سانتیگراد تمام خواص خود از جمله چسبندگی را حفظ می کند و همچنین ضد خش می باشند.
اگر برای چاپ از ریبون خاص استفاده شود کیفیت چاپ روی آن خیلی خوب خواهد شد و دارای مقاومت بالا در برابر حرارت و شوینده ها می شود.